piątek, stycznia 17, 2020
   
Text Size

Aktualności

 

Spotkanie Wigilijne

W dniu 22 grudnia 2019 roku odbyło się spotkanie wigilijne członków KŁ PONOWA . Przed tradycyjnym dzieleniem się opłatkiem i śledzikiem , kiedy ustał poranny desczyk i w jednej chwili zaczęła się piękna aura poszliśmy w knieję. Prowadzący polowanie podłowczy Jurek Filipek przeprowadził 4 mioty w lasach Adampolskich . W każdym pędzeniu była zwierzyna, niestety przewaga pudlarzy spowodowała , że na pokocie był tylko jeden lisek.  Królem polowania został Wiesław Popko.  A były były i dziki i sporo jeleni, sarna również. Jednak w tym świątecznym dla nas dniu Św. Hubert zadecydował inaczej. Zwierz został w kniei. Pozdrawiam serdecznie Wszystkie Koleżanki i Kolegów życząc spokojnych świątecznych dni i odpoczynku.

Darz Bór  A.J.

Spotkanie wigilijne 2019Spotkanie wigilijne 2019Spotkanie wigilijne 2019Spotkanie wigilijne 2019Spotkanie wigilijne 2019Spotkanie wigilijne 2019Spotkanie wigilijne 2019Spotkanie wigilijne 2019

   

Szlachetna Paczka

KŁ PONOWA 48 we Włodawie  przekazało świąteczne prezenty w ramach programu "Szlachetna Paczka" Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej we Włodawie. Czternaścioro dzieci obdarowane zostały  słodyczami, książkami, ubraniami, zabawkami i  smartwatchem. Członkowie koła dostali przepiękne podziękowania  od dzieci i dyrektora Jarosława Pogonowskiego.

szlachetna paczkaszlachetna paczkaszlachetna paczkaszlachetna paczkaszlachetna paczka

   

Wsiedlenie zająca

 

   

Remont płotu

W sobotę 9 listopada koledzy wyremontowali i naprawili płot naszej siedziby na Adamkach. Dziękujemy. Darz Bór.

Remont płotuRemont płotuRemont płotu


   

Strona 1 z 12