piątek, stycznia 17, 2020
   
Text Size

Aktualności

ZAWODY STRZELECKIE SĘDZIÓW I INSTRUKTORÓW STRZELECTWA MYŚLIWSKIEGO

W dniu 19 września 2015 roku na strzelnicy w Kumowej Dolinie w Chełmie odbyły się zawody strzeleckie instruktorów i sędziów strzelectwa myśliwskiego okręgu chełmskiego. W zawodach tych brało udział dwóch członków naszego koła łowieckiego koledzy Józef Pituch i Krzysztof Pączek.

 

Więcej: ZAWODY STRZELECKIE SĘDZIÓW I INSTRUKTORÓW STRZELECTWA MYŚLIWSKIEGO

 

WYRYKOWSKI JARMARK LEŚNY

Wyrykowski Jarmark Lasu to święto ludzi związanych z lasem, których pasją jest myślistwo, zbieranie runa leśnego a także tych, dla których las jest miejscem pracy. W tym roku Wyrykowski Jarmark Leśny odbył się w dniu 23 sierpnia.

Więcej: WYRYKOWSKI JARMARK LEŚNY

   

PRZEDSZKOLAKI DOKARMIAJĄ ZWIERZAKI!!!!!!!!!

W dniu 10.06.2015r. grupa biedronek i żabek z Przedszkola Miejskiego nr. 2 we Włodawie pod opieką Aleksandry Sadlak i Katarzyny Bednarek odwiedziła siedzibę Koła Łowieckiego nr 48 „PONOWA” w Adampolu na zaproszenie członka zarządu koła kol. Bernarda Błaszczuka.

Więcej: PRZEDSZKOLAKI DOKARMIAJĄ ZWIERZAKI!!!!!!!!!

   

XV MISTRZOSTWA OKRĘGU PZŁ W CHEŁMIE 16-05-2015

47 zawodników, w tym dwie Diany brało udział w tegorocznych Mistrzostwach Okręgu PZŁ w Chełmie w sześcioboju myśliwskim zorganizowanym na strzelnicy myśliwskiej w Kumowej Dolinie. Uroczystego otwarcia  zawodów dokonał Marian Rudnik- Prezes ORŁ w Chełmie.

Zawody odbyły się 16 maja 2015 roku. Koło Łowieckie nr 48 „Ponowa” we Włodawie reprezentowali koledzy:

Więcej: XV MISTRZOSTWA OKRĘGU PZŁ W CHEŁMIE 16-05-2015

   

Poświęcenie kaplicy pw. Świętego Huberta w Suchawie

Przy pięknej słonecznej pogodzie i jesiennej urokliwej scenerii 11 października b.r. w obecności leśników, myśliwych oraz miejscowej społeczności ks. biskup Piotr Sawczuk przewodniczył eucharystii i poświęcił odbudowaną po pożarze  kaplicę  w Suchawie.

Więcej: Poświęcenie kaplicy pw. Świętego Huberta w Suchawie

   

Strona 9 z 12