piątek, kwietnia 16, 2021
   
Text Size

Aktualności

POLOWANIE HUBERTOWSKIE

Zgodnie z wieloletnią tradycją myśliwską pierwsze polowanie „hubertowskie” otwiera sezon polowań zbiorowych. I tak w dniu 8 listopada 2015 roku w Adamkach przy domku myśliwskim zebrało się kilkudziesięciu myśliwych z Koła Łowieckiego nr 48 „Ponowa” we Włodawie.

Więcej: POLOWANIE HUBERTOWSKIE

 

HUBERT OKRĘGOWY 2015 WE WŁODAWIE

24 października 2015 roku został zorganizowany po raz kolejny Okręgowy dzień św. Huberta. Tradycją corocznych spotkań z okazji św. Huberta jest ich organizowanie przez macierzyste  koła łowieckie z terenu poszczególnych powiatów wchodzących w skład chełmskiej okręgowej organizacji łowieckiej.

Więcej: HUBERT OKRĘGOWY 2015 WE WŁODAWIE

   

ZAWODY STRZELECKIE SĘDZIÓW I INSTRUKTORÓW STRZELECTWA MYŚLIWSKIEGO

W dniu 19 września 2015 roku na strzelnicy w Kumowej Dolinie w Chełmie odbyły się zawody strzeleckie instruktorów i sędziów strzelectwa myśliwskiego okręgu chełmskiego. W zawodach tych brało udział dwóch członków naszego koła łowieckiego koledzy Józef Pituch i Krzysztof Pączek.

 

Więcej: ZAWODY STRZELECKIE SĘDZIÓW I INSTRUKTORÓW STRZELECTWA MYŚLIWSKIEGO

   

WYRYKOWSKI JARMARK LEŚNY

Wyrykowski Jarmark Lasu to święto ludzi związanych z lasem, których pasją jest myślistwo, zbieranie runa leśnego a także tych, dla których las jest miejscem pracy. W tym roku Wyrykowski Jarmark Leśny odbył się w dniu 23 sierpnia.

Więcej: WYRYKOWSKI JARMARK LEŚNY

   

PRZEDSZKOLAKI DOKARMIAJĄ ZWIERZAKI!!!!!!!!!

W dniu 10.06.2015r. grupa biedronek i żabek z Przedszkola Miejskiego nr. 2 we Włodawie pod opieką Aleksandry Sadlak i Katarzyny Bednarek odwiedziła siedzibę Koła Łowieckiego nr 48 „PONOWA” w Adampolu na zaproszenie członka zarządu koła kol. Bernarda Błaszczuka.

Więcej: PRZEDSZKOLAKI DOKARMIAJĄ ZWIERZAKI!!!!!!!!!

   

Strona 10 z 13